Počítačová sieť JVC.NET

Networking is possible everywhere...

Počasie

Predpoved pocasia :: www.meteo.sk

Anketa

Návštevy

TOPlist

Download

Avira AntiVir PersonalEdition chráni Váš súkromný počítač proti nebezpečným vírusom, červom, trójanom a dialérom. Viacej než 15 miliónov ľudí verí tejto spoľahlivej ochrane, ktorá dostala mnoho ocenení. Tento produkt kombinuje prvotriednu detekciu, jednoduchú použiteľnosť a vysoký výkon. Málo zaťažuje aj staršie počítače..stránka softwareu.
BORGChat - Instal + Smile.zip, (3.5MB)
Program využívaný na internú komikáciu v sieti.
Zabezpečenie osobných dát sa stáva pre užívateľov domácich počítačov stále dôležitejšie. Každý užívateľ potrebuje ochranu proti vírusom, trójskym koňom, červom, adware, spyware, phishingu, rootkitom a iným internetovým hrozbám, aby mohol pracovať s internetom, hrať hry, pracovať s multimédiami či posielať e-maily. ESET NOD32 Antivirus 3.0 ponúka tú najlepšiu proaktívnu ochranu na trhu. Využíva pokročilú technológiu, ktorá je schopná zachytiť aj tie vírusy, ktoré ešte nie sú obsiahnuté v databáze vírusových vzoriek, a tak ochrániť až 90 % tzv. „zero day“ útokov. Vďaka jednoduchému užívateľskému rozhraniu stačí program nainštalovať, nastaviť, spustiť a ďalej naň môžete zabudnúť. Je možné si zakúpiť aj cenovo výhodné balenie pre viac domácich počítačov. Rokmi preverená kvalita technológie ThreatSense® zaisťujúca detekciu škodlivého kódu bola zdokonalená, a vznikol tak nový ESET NOD32 Antivirus v3.0. ESET NOD32 Antivirus 3.0 je bezpečnostné riešenie, ktoré zahŕňa antivírusovú a antispywarovú ochranu. Chráni tak PC pred prienikom škodlivého kódu pomocou technológie ThreatSense®, ktorá používa rozšírenú heuristickú analýzu a generické vzorky na odhalenie nových a doposiaľ neznámych hrozieb.stránka softwareu.
Program na identifikáciu a odstraňovanie reklamného a špionážneho softvéru z lokálneho počítača resp. lokálnych staníc zapojených v lokálnej sieti. Program realizuje svoje vyhľadávanie prehľadávaním pamäte RAM, interných registrov a všetkých súborov na zvolených diskových médiách. Program poskytuje možnosť online updatu databázy vzoriek, takže dokáže identifikovať aj najnovšie verzie škodlivého softvéru, ktorý je bez vedomia užívateľa inštalovaný spolu s rôznymi freeware programami (resp. vo forme cookies aj návštevou niektorých internetových stránok) a ktorý uskutočňuje bez vedomia užívateľa zasielanie rôznych dôverných údajov ich autorom. Typicky ide napr. o zoznam navštívených internetových stránok, ale v niektorých prípadoch môže dokonca ísť o odkrývanie a zasielanie prístupových hesiel, čísiel kreditných kariet a ďalších údajov privátneho charakteru. Základnú verziu programu dostupnú na domovskej stránke je možné používať zdarma pre privátne účely. Verzia Plus poskytuje širšie možnosti nastavení a najmä možnosť rezidentného monitorovania systému a blokovaniu pokusu o inštaláciu škodlivého kódu. Verzia Pro navyše obsahuje modul Process Watch umožňujúci sledovanie podozrivých procesov v pamäti. Licencia Adaware SE Enterprise obsahuje modul Ad-Axis Management Console umožňuje realizovať centralizovanú sieťovú správu nastavení lokálnych inštalácií Ad-Aware Pro na jednotlivých staniciach v lokálnej sieti.stránka softwareu.
1  
2